AMC100-FA30
AMC100-FA30
● Tsim tshwj xeeb rau kev tswj fais fab ntawm cov neeg rau zaub mov hauv cov ntaub ntawv chaw
● A ntxiv rau B dual AC tso zis Circuit Court, tag nrho ntawm 30 ceg
● U, I, P, Q, S, PF, kWh, kvarh
● Tag nrho tam sim no harmonic
Xa kev nug
  • Hauj lwm lawm
    Cov ntaub ntawv
    Yam ntxwv
    1) Kev sib txuas lus:RS485 / Modbus-Rtu
    2) Multi-circuit:30 ib theem lossis 10 peb-theem
    3) Rated U thiab kuv:U: AC 220V / 380V I: 5A
    Muaj nuj nqi
    · 1 RS485 kev sib txuas lus
    product-519-519
    Kev teeb tsa
    DIN 35 hli
    Qhov Loj (L * W * H):
    product-616-616
    Qhov tsos
    Kev xaim
    image014
    image015
    image017
    Parameter
    Distribution System
    AC
    Bus voltage
    Rated voltage
    220V
    Kev ntsuas ntau
    ± 20 feem pua
    Tshaj dhau
    Instantaneous voltage 2 zaug / sec
    Tam sim no nkag Circuit Court
    Rated
    50mA ua
    Ntau yam
    0 125-60mA
    Tshaj dhau
    Nruam 1.2 zaug, instantaneous 10 zaug / sec
    Ib puag ncig
    qhov siab
    Tsawg dua los yog sib npaug li 2500m
    Kub
    Ua haujlwm: -15 degree -55 degree Cia: -25 degree -70 degree
    Cov av noo
    Tus txheeb ze humidity Tsawg dua los yog sib npaug li 93 feem pua
    Ntau zaus
    AC 45-65Hz
    Ntsuas
    Qhov hluav taws xob
    Voltage/tam sim no/active zog/active zog theem 0.5, reactive zog/reactive zog theem 1
    Rwb thaiv tsev tsis kam
    Lub rwb thaiv tsev tiv thaiv ntawm tag nrho cov terminals thiab cov conductive qhov chaw ntawm lub plhaub yog tsis tsawg tshaj li 100MΩ